Студент кафедри автомобілів та технології їх експлуатації ЧДТУ Олександр Кравченко під керівництвом професора Олександра Батраченка успішно представив свою наукову роботу на Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт “Black Sea Science 2024”. Наукова робота на тему «A new way of increase the efficiency of the rear wing of a car and new designs for its implementation» присвячена обґрунтуванню нових шляхів підвищення ефективності роботи антикрила ралійних автомобілів.

Дана наукова робота була оцінена у 80,5 балів, що є високим результатом, зважаючи на те, що мінімальна оцінка в цьому конкурсі склала 59 балів. Загалом в секції «Інформаційні технології, автоматизація і робототехніка» взяло участь 89 учасників.