В рамках дружньої співпраці між Черкаським державним технологічним університетом та навчально-науковим інститутом менеджменту та психології Державного вищого навчального закладу «Університет менеджменту освіти» проведено міжвузівський студентський логістичний батл.

Батл проходив за участі студентів спеціальності 275 Транспортні технології (на автомобільному транспорті) у двох номінаціях: теоретичний та практичний блоки.

Перше місце, у номінації практичного блоку, виборола команда ЧДТУ. Теоретичні та практичні питання до батлу відповідали змісту дисциплін: «Дослідження операцій у транспортних системах» та «Логістика в автотранспорті», що підготовлено викладачами кафедри автомобілів та техноглогії їх експлуатації ЧДТУ.