Рецензія на освітньо-професійну програму 275 “Транспортні технології (на автомобільному транспорті)” заступника начальника центру наукових досліджень комплексних транспортних проблем ДП “ДержавтотрансНДІ проект”, кандидата технічних наук, доцента Симоненка Р.В.

Рецензія на освітньо-професійну програму «Транспортні технології (на автомобільному транспорті)» підготовки здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 275 — Транспортні технології (на автомобільному транспорті) Черкаського державного технологічного університету директора ЧНДЕКЦ Аксьонова В.В.

Рецензія на освітньо-професійну програму «Транспортні технології (на автомобільному транспорті)» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 275 — Транспортні технології (на автомобільному транспорті) галузі знань 27 “Транспорт” професора кафедри експлуатації та ремонту машин Центральноукраїнського національного технічного університету д.т.н., проф. Ауліна В.В.

Рецензія на освітньо-професійну програму«Транспортні технології (на автомобільному транспорті)» підготовки здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 275 – Транспортні технології (на автомобільному транспорті) у Черкаському державному технологічному університеті начальника управління транспорту В.С. Москаленка.

ВІДГУК на освітньо-професійну програму «Транспортні технології (на автомобільному транспорті)», підготовлену кафедрою автомобілів та технології їх експлуатації Черкаського державного технологічного університету члена Ради АсМАП України, Голова Ради регіону учасників АсМАП України Черкаської, Чернігівської та Кіровоградської областей, Директор ВАТ «САТП 2302» Шумського В.М.

Рецензія на освітньо-професійну програму «Транспортні технології (на автомобільному транспорті)» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 275 — Транспортні технології (на автомобільному транспорті) Черкаського державного технологічного університету декана факультету транспортних та інформаційних технологій Національного транспортного університету д. ф.-м.н., професора В.Д. Данчука.

Відгук на освітньо-професійну програму «Транспортні технології (на автомобільному транспорті)» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 275 — Транспортні технології (на автомобільному транспорті) Черкаського державного технологічного університету заступника генерального директора з питань перевезень ПраТ “Черкасиавтотранс” Приходько О.В.

Рецензія на освітньо-професійну програму «Транспортні технології (на автомобільному транспорті)» підготовки здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 275 – Транспортні технології (на автомобільному транспорті) першого заступника голови Черкаської РДА Турика М.В.