11 квітня 2023 року відбувся черговий Всеукраїнський вебінар від компанії Febibilstein. Технічний консультант Ferdinand Bilstein Україна Ігор Білоусов зробив доповідь на тему «Охолоджуючі рідини».

Серед основних питань, висвітлених в доповіді, були: функції та склад антифризу, типи антифризів та їх сумісність, суміш антифризу з водою, періодичність заміни та асортимент компанії. Традиційно після таких вебінарів представники компаній пропонують всім учасникам пройти тест на предмет почутого в доповіді, скориставшись системою Electude. Цього разу Ігор Білоусов також не зрадив традиції та дав можливість учасникам пройти тест «Спеціаліст з охолоджуючих рідин». Серед учасників вебінару були кращі представники студентства від українських навчальних закладів різних рівнів. ЧДТУ представили три здобувачі: Кравченко О. та Яценко О. (гр. АВ-03), а також Добровольський Д. (гр. АВ-93). Серед найкращих трьох студентів-призерів Всеукраїнського конкурсу, запропонованого компанією Febibilstein, «Спеціаліст з охолоджуючих рідин» опинився студент групи АВ-03 ЧДТУ Яценко Олексій. На Олексія чекають цінні призи від компанії Ferdinand Bilstein Україна. Від імені всіх викладачів кафедри АТЕ щиро вітаємо Олексія Яценка з перемогою. Бажаємо не зупинятися на досягнутому та рухатися тільки вперед.