14.10.22 р. Черкаський державний університет підписав договір про співпрацю з польським Жешувським технологічним університетом.

Відтепер Черкаський державний університет та Жешувський технологічний університет мають змогу:

– обмінюватися зарубіжними консультантами, фахівцями для читання лекцій, проведення наукових досліджень, семінарів та консультацій;

– проводити спільні наукові дослідження з актуальних проблем науки, що становлять взаємний інтерес;

– здійснювати обмін досвідом та інформацією з питань педагогіки, методики викладання, структури і змісту вищої освіти;

– сприяти академічній мобільності викладачів, докторантів, аспірантів і студентів з метою стажування, підвищення кваліфікації, проходження практики.