Київський професор провів лекцію студентам спеціальності 275 “Транспортні технології (на автомобільному транспорті) та”274 «Автомобільний транспорт» ЧДТУ

18 вересня на кафедру автомобілів та технологій їх експлуатації Черкаського державного технологічного університету, у межах творчої співпраці, завітав доктор технічних наук, професор Київського Національного Транспортного Університету Василь Матейчик. Вчений в області екологічності транспортних засобів провів для студентів спеціальності 275 “Транспортні технології (на автомобільному транспорті)” та 274 «Автомобільний транспорт» відкриту лекцію  на тему «Телематика транспортних засобів». Ми дуже вдячні нашому колезі за обмін досвідом та цікаву лекцію. Сподіваємося на подальшу співпрацю та чекаємо на нові зустрічі! – зазначає завідувачка кафедри автомобілів та технологій їх експлуатації ЧДТУ Людмила Тарандушка.