18 квітня 2024р. на кафедрі АТЕ відбувся Національний етап Всеукраїнського конкурсу з професійної майстерності Service Master Junior 2024 UA.

Цього року в конкурсі взяли участь 39 команд з різних навчальних закладів України та більше, ніж 110 здобувачів освітніх послуг автотранспортної галузі. Команду ЧДТУ представляли 3 студенти кафедри АТЕ, які навчаються за спеціальністю 274 Автомобільний транспорт, а саме: Олексій Яценко (капітан команди, гр. АВ-03), Олександр Кравченко (гр. АВ-03) та Кирило Павленко (гр.АВ-13). Команда ЧДТУ здобула почесне 4 місце з результатом 72,4% правильних відповідей серед 39 навчальних закладів, що брали участь в конкурсі. Ми щиро вітаємо студентську команду з вагомим здобутком! Ми вами пишаємося! Сподіваємось, що в наступному році наші студенти здобудуть призове місце.